Örgün ve Uzaktan Eğitim Planlama ve Uygulama Hizmeti Veriyoruz

-İlköğretim, lise, mesleki teknik eğitime yüksek okul öğrencilerinin bilimsel şekilde eğitimlerinde, bilgi ve görgülerinin arttırılması kapsamında eğitimler planlıyor ve uyguluyoruz. Bu hususların gerçekleştirilmesi için örgün ve uzaktan planlama hizmeti veriyoruz

-İlköğretim, lise kurumları öğrenci ve mezunlarının üniversite ve yüksekokullara girebilmelerini temin amacı ile okutulan müfredat programları çerçevesi içinde,  bilimsel,  kültürel, sanatsal bilgileri vermek, bu maksatla hazırlık ve takviye kurslar ile fen bilimleri, sosyal bilimler ve lisan eğitimlerini örgün veya uzaktan eğitim ile planlama hizmeti veriyoruz

-Yabancı dil eğitimi de dahil olmak üzere okul öncesi, ilköğretim, lise, mesleki teknik eğitim, yüksekokul öğrencilerinin bilimsel şekilde eğitimlerinde, bilgi ve görgülerinin arttırılması kapsamında ses ve görüntü kasetleri veya yazılı, görsel yayınları ithal ve ihraç etmek, bunları çoğaltmak ve pazarlamak, buna bağlı olarak örgün veya uzaktan eğitimler düzenleme konusunda danışmanlık hizmeti veriyoruz.

-Her türlü eğitim faaliyetleri ile ilgili kurs, seminer ve diğer eğitim ve öğretim çalışmaları konusunda danışmanlık hizmeti veriyoruz.

-Şirket konusu ile ilgili reklam faaliyetlerinde bulunmak, yabancı eserlerin çevirilerini ve piyasa araştırmasını yapmak, danışmanlık hizmeti veriyoruz.

-Mesleki Yeterlilik, Belgelendirme ve Uluslararası Akreditasyon konularında faaliyet göstermek ve Danışmanlık Hizmetleri veriyoruz.

– Yurt dışı eğitim danışmanlığı yapıyoruz.

1
WhatsApp ile hemen irtibat için ikona tıklayınız