Uzaktan Eğitim Altyapı Desteği ve Hizmeti Veriyoruz

Uzaktan Eğitim Sistemi Hizmeti; Eğitim vermek isteyen ve mekan arayan tüm İşletmeler Kurumlar ve Öğretmenler için mekan sorununu ve masrafları ortadan kaldırarak İnternet ortamında eğitim verilebilmesine imkan sağlayan Sanal Sınıf uygulamasını içerisinde barındıran bir sistemin sizlere sunulmasıdır.

Sanal sınıf gerçek sınıf şartlarının bilgisayarda oluşturulmuş halidir. Teknolojinin gelişmesi ile beraber uzaktan eğitim sistemleri de gelişim sağlamıştır. Sanal Sınıflar bu teknolojinin bir sonucu olarak eğitime girmiştir.  Halen ülkemiz uzaktan eğitim teknolojilerinde de sanal sınıf yazılımları kullanılmaktadır.

Bir Sanal Sınıfı olan Öğretmen/Eğitim Kurumu/İşletme  neler yapabilecektir ?

– Öğrencisi/Çalışanı/Müşterisine  istediği saatte randevu verebilecek böylece eğitimde saatin bir önemi kalmayacaktır.

– Öğrencisi/Çalışanı/Müşterisi ile değişik mekanlarda veya herhangi bir evde buluşma sorunu ortadan kalkacak herkes evinde rahat ortamda ders yapabilecektir.

– Sanal derste Öğrencisi/Çalışanı/Müşterisi ile mikrofon ve telefon aracılığı ile irtibat kurabilecektir.

– Dokümanlarını sanal sınıf vasıtasıyla eş zamanlı olarak paylaşabilecektir.

– Beyaz Tahta uygulaması ile tahtaya yazı yazar gibi  yazı yazabilecek ve yazdıklarını paylaşabilecektir.

– Gerektiğinde Öğrencisi/Çalışanı/Müşterisine söz verip sunum yaptırabilecek ve yazışabilecektir.

– Dokuman ve duyuru ve ödevlerini kendisine özel açılmış sayfasında paylaşabilecek isterlerse kendi blogunu oluşturabilecektir.

Biz ne yapıyoruz ?

1. Öğretmen/Eğitim Kurumu/İşletmelerin mekan sorununu hallediyoruz.

2. Trafik çilesi, gürültülü sınıf ortamı, yol yiyecek içecek parasından uzak stressiz ortamda eğitim almasını sağlıyoruz.

Toplantılar, kurum içi eğitimleri gibi aktiviteleriniz için özel salonlar aramayın ve bunun için büyük masraflara katlanmayın. Personelinizi bir araya getirmek için zaman harcamayın. Sanal salonunuz, PC’nizde, tabletinizde, telefonunuzda… Ses, görüntü, yazışma, beyaz tahta, dokümanlarınızın gösterimi, anlık ekran paylaşımları daha birçok özellik.

1
WhatsApp ile hemen irtibat için ikona tıklayınız